Casus Cep Telefonu

Casus Cep Telefonu

 

            Özellikle son zamanlarda birçok kişinin kullandığı mobil cihaz uygulamalarından birisi de casus cep telefonu uygulamalarıdır. Casus yazılımlar sayesinde cep telefonu kullanıcıları istedikleri herhangi bir kişinin cep telefonunu her hareketiyle takip ederek, telefon ile neler yaptığını görebiliyor. Üstelik bu işlemler için kullanıcıların herhangi bir ücret de ödemesi gerekmiyor. Mobil marketler üzerinden istenilen zamanda bu tarz programlar rahatlıkla indirilebiliyor. Ancak bazı uygulamaları indirmek için mobil cihaz kullanıcılarının belirli bir yazılım ücreti ödemesi gerekiyor. Casus yazılımlar sayesinde yapılabilecek birçok işlem bulunuyor. Bu işlemlerin başında ise kişilerin cep telefonu görüşmeleri ve kısa mesaj kayıtlarının ayrıntılı bir şekilde görüntülenmesi geliyor. Bunun dışında telefondaki fotoğraf ve video gibi önemli dosyalara erişim olanağı da casus yazılımlar sayesinde sorunsuz bir şekilde yapılabiliyor.

 

            Mobil marketlerde sürekli olarak kullanılan ve birçok kişinin cep telefonlarına indirdiği casus yazılımların kullanılması için bazı ayarlamaların yapılması gerekiyor. Gereken ayarlamaların yapılmasının ardından casus programları kullanılabiliyor. Programların çalışma mantığı genel olarak hepsinde aynıdır. Öncelikli olarak yazılımın hem takip edilecek olan cihaza, hem de izleme yapılacak olan bilgisayara kurulması gerekiyor. Kurulum işlemlerinin ardından da takip cihazının kurulu olduğu her iki bilgisayarın da birbirleri ile eşleştirilmesi sonucu program kullanılmaya başlıyor. Sonuç olarak tüm ayarlamalar yapıldıktan sonra casus yazılımı kullanarak cihazlardaki bilgilere erişmek isteyen kişiler yazılımların web ara yüzleri sayesinde istedikleri bilgilere ulaşabiliyor.

 

  Q10,   sevgilimin,   5,   6,   sanal casus,   SM-G,   Artvin,   2. El,   Kütahya,   sistemi,   active,   cep telefon,   ascend,   Malatya,   Ordu,   Manisa,   4,   izleme,   LG,   gizli,   Karabük,   Afyon,   8.3,   Venüs,   cihazı,   Van,   böcek,   Nokia,   Kastamonu,   Adana,   Batman,   Aydın,   Edirne,   Kars,   discovery,   Kayseri,   Black Berry,   Apple,   ios,   Sivas,   Bayburt,   Bursa,   spy phone,   Amerika,   Samsung,   galaxy,   C,   V8,   Ağrı,   yazılımı,   desire,   son sürümü,  uydudan,   android,   Bartın,   dınleme,   sms,   uzaktan,   istiyorum,   Google play,   9.03,   V10 via,   nasıl,   V7,   çağrı takip,   azerbaycan,   Çankırı,   General Mobile,   9.1,   Çorum,   en iyi,   cihazları,   t60,   Kilis,   Kırıkkale,  Bitlis,   bold,   bedava,   V9,   curve,   Huawei,   Karaman,   9.3,   Diyarbakır,   9,   ajan,   no mini,   edge,   Z3,   G4,   ikinci el,   Muş,   V5,   Gaziantep Giresun casuz,   Niğde,   güvenli,   9.2,   app,   Plus,   Vestel,   t50,   M8,   gold edition,   yazılımları,   telefonu,   Bolu,   Tokat,   casusluk,   Aksaray,   S,   dinle,   7,   sinyal,   pro,   Yalova,   9.1.3,   free,   A,   indir,   Konya,   zenfone,   Düzce,   xperia Z2,   note,  ,   başkasının,   eşimin,   Çanakkale,   G3,   ne,   alet,   V6,   Denizli,  01,   not,   rehber,   nasıl,   9.4,   Windows mobile,   İzmir,   Tunceli,   casusu,   lite,   yöntemleri,   Bingöl,   yapılır,   Antalya,   Kahraman maraş,   Yozgat,   Balıkesir,   one,   Kırklareli,   Turkcell casus telefon dinleme programı,   programları,   8.2,   duos,   Iğdır,   spy software,   takibi,   Erzurum,   lumia,   Casper,   Gümüşhane Hakkari Hatay ice,   Ankara,   10,   Eskişehir 9.02,   Burdur,   Ardahan,   imei,   Şırnak,   HTC,   Elazığ,   görüntüleme,   Zonguldak,   flex,   Rize,   Lenovo,   8.1.3,   Alpha,   Osmaniye,   3,   Şanlıurfa,   8.4,   yükleme,   tel,   garantili,   Kocaeli,   dinlenir,   t80,   Bilecik,   tlf,   takip,   jailbreak,   kayıt,   ne kadar,   Tekirdağ,   passport,   Z10,   C,   t70,   ücretsiz,   okuma,   Trabzon,   Amasya,   Uşak,   İstanbul,   silme,   Erzincan,   Sony,   Nevşehir,   iphone,   Adıyaman,   Muğla,   Isparta İçel Kırşehir,   Asus,   M9,