Casus Telefon

Casus Telefon

 

            İnternet kullanımının yaygınlaşması ile akıllı telefonlara olan ilgi de artmıştır. Akıllı telefon kullanan kişiler bazen risk altında olabilmektedir. Çünkü bir kişiyi akıllı telefonu ile takip edebilmek artık çok kolay bir hal almıştır. Akıllı telefonlara yüklenen casus yazılımlar ile kişileri uzaktan takip edebilirsiniz. Aynı zamanda casus telefon özelliği ile bir kişinin tüm telefon konuşmalarını dinleyebilir, gelen-giden mesajları görebilir, rehber kayıtlarına ulaşabilir hatta bulundukları ortamların seslerini dinleyerek bu ortamların görüntülerini de alabilirsiniz. Casus yazılımlar bu nedenle kişilerin hayatlarını sınırlandırmakta ve onları zor koşullar altında bırakabilmektedir. Casus yazılımların yüklü olduğu telefonlar sayesinde kişilerin telefonları aracılığı ile kontrollerini sağlamak mümkündür.

 

            Kişilerin evde olup olmadıklarını dahi bu telefonlar ile çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Nasıl mı? Kişilerin akıllı telefonları aynı zamanda onların konumlarını da ele vermektedir. Konum ayarı olan telefonlarda konum uygulaması aktifleştirerek kişilerin o an nerede oldukları çok kolay bir şekilde tespit edilmektedir. Casus yazılımların yüklü olduğu bir telefondan kişilerin internet kullanımlarını da kolayca görebilirsiniz. Bu yazılımlar sayesinde kişiler cep telefonlarından internete girdiklerinde hangi web sitelerinde arama yapıyor görebilir, Whatsapp Messenger gibi uygulamalar ile yapılan sohbetleri de inceleyebilirsiniz. Casus yazılımlar siz kamerayı açmamış olsanız dahi gizli bir şekilde kamerayı aktifleştirerek ortamın veya kişinin görüntüsü gizli bir şekilde alınabilmektedir. Dolayısıyla casus yazılımlar ile kişileri çok kolay bir şekilde takip edebilir ve onlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

  Tunceli,   böcek,   Malatya,   Lenovo,   android,   İzmir,   uzaktan,   Casper,   Osmaniye,   yapılır,   9.1,   Karabük,   Ağrı,   Amasya,   ios,   Ardahan,   8.3,   Antalya,   galaxy,   güvenli,   G4,   Kocaeli,   t80,   not,   Bilecik,   jailbreak,   LG,   V8,   Windows mobile,   free,   Afyon,   cihazları,   ücretsiz,   lite,   Gaziantep Giresun casuz,   Huawei,   9.1.3,   active,   edge,   sms,   Aydın,   8.4,   Kütahya,   V7,   Z10,   silme,   Tekirdağ,   yazılımı,   ajan,   Erzurum,   takip,   Adana,   Yozgat,   C,   gold edition,   sistemi,   çağrı takip,   Düzce,   tlf,   Gümüşhane Hakkari Hatay ice,  ,   nasıl,   9.2,   Eskişehir 9.02,   dınleme,   9.4,   Niğde,   zenfone,   Çanakkale,   Black Berry,   Diyarbakır,   10,   Kilis,   9.03,   desire,   gizli,   ses,   imei,   Vestel,   Venüs,   Çankırı,   Bingöl,   Kahraman maraş,   Yalova,   Uşak,   azerbaycan,  01,   Plus,   Trabzon,   t50,   Alpha,   Kastamonu,   yazılımları,   HTC,   Karaman,   Çorum,   eşimin,   Asus,   Erzincan,   iphone,   note,   Ordu,   garantili,   Zonguldak,   Rize,   2. El,   dinle,   sanal casus,   3,   başkasının,   programları,   Ankara,   M8,   Adıyaman,   Q10,   curve,   Elazığ,   xperia Z2,   Batman,   cihazı,   9.3,   indir,   Google play,   casusluk,   one,   sinyal,   Bursa,   Sivas,   yükleme,   görüntüleme,   istiyorum,   Kayseri,   C,   8.2,   telefonu,   8.1.3,   Sony,   V5,   Muş,   ascend,   izleme,   sevgilimin,   Aksaray,   7,   rehber,   Artvin,   V6,   6,   Nokia,   Nevşehir,   okuma,   yöntemleri,   M9,   İstanbul,   9,   bedava,   lumia,   Kırklareli,   spy software,   General Mobile,   Turkcell casus telefon dinleme programı,   5,   Kırıkkale,   flex,   Samsung,   app,   V9,   casusu,   Isparta İçel Kırşehir,   SM-G,   spy phone,   Z3,   Denizli,   ne kadar,   Van,   Bayburt,   Balıkesir,   ne,   Apple,   4,   t70,   kayıt,   Bartın,   Şırnak,   bold,   Şanlıurfa,   cep telefon,   V10 via,   no mini,   Edirne,   A,   takibi,   Manisa,  Bitlis,   en iyi,   Tokat,   Bolu,   Kars,   nasıl,   G3,   Konya,   Amerika,   pro,   dinlenir,   passport,   tel,   S,   ikinci el,   discovery,   alet,   duos,   Muğla,   Iğdır,   son sürümü,   t60,  uydudan,