Casus Yazılım

Casus Yazılım

 

            Gelişen teknoloji sayesinde artık kişileri takip etmek çok kolaylaştı. Casus yazılım programları sayesinde takip edilecek hedef telefona ya da bilgisayara bu programlar yüklenerek izleme ve dinleme olayları gerçekleşmektedir. Günümüzde oldukça yaygın kullanılan bu yazılımlar genelde bilgisayarların çökme olaylarının başlıca sebebidir. Bilgisayarlarda geniş bant ağı bulunduğundan dolayı hemen hemen yarıdan fazlasında casus yazılım yüklü olduğu bilinmektedir. Casus yazılımlardan kaynaklı birçok virüs de gerek telefon gerek bilgisayar üzerinden kişiye ya da iş dünyasına zarar vermektedir.

 

            Casus yazılım programları telefon ya da bilgisayara bir kez yüklendikten sonra daha fazla yayılma göstermezler ve kullanıcı bilgisi olmadan tüm şahsi bilgileri, özel bilgileri bir üçüncü taraf ile paylaşırlar. Yapılan görüşmeler, mesajlaşmalar, sosyal medya hesapları, bulunduğunuz yer hangi numara ile görüşme yapıldığı, bilgisayarda yaptığınız işlemler hedef telefondan ya da bilgisayardan izleme yapan kişiye e-posta yolu ile gider veya hedef telefonda ve bilgisayarda herhangi bir işlem yapıldığı esnada izleme yapan kişiye bilgi mesajı gider ve siz dinlenmeye izlenmeye başlarsınız.

 

            Casus yazılım programlarını yüklemek için hedef olan bilgisayar ya da telefonun kişinin elinde olması gerekmektedir işlemleri uzaktan yapamaz. Bu yazılımlar şahsi olarak kişilere yapılan en büyük saldırılardan bir tanesidir. Telefon dedektif haline gelir ve kişi haberi olmadan izlenir. Casus yazılımları USB kablo yolu ile bluetooth yolu ile cd ile ve ya hafıza kartı şeklinde hedef telefona yükleyebilirsiniz.

 

               Genel olarak tüm telefon ve bilgisayarlarda uygulanabilen yazılım sizin yükleme yetkiniz olduğu zaman tamamen yasaldır. Yüklenen hedefte yazılım olduğu anlaşılmaz ve hedef bilgisayar ve telefon sahibi bu yazılımın olduğundan habersiz işlemlerine devam eder yazılım çünkü herhangi bir bildirim göstermemektedir.

 

Sanalcasusu.com 

  tel,   spy software,   yöntemleri,   sanal casus,   Eskişehir 9.02,   free,   görüntüleme,   Çanakkale,   iphone,  01,   Gaziantep Giresun casuz,   desire,   silme,   Casper,   discovery,   Ordu,   Vestel,   takip,   rehber,   böcek,   okuma,   9.2,   Amerika,   Adana,   t80,   en iyi,   Şırnak,   zenfone,   G3,   Z3,   Batman,   Bilecik,   6,   Artvin,   Osmaniye,   ascend,   nasıl,   passport,   t60,   bedava,   Uşak,   9.3,   2. El,   SM-G,   A,   takibi,   M8,   ios,   Ağrı,   app,   Asus,   Ardahan,   yapılır,   V5,   Sivas,   Erzincan,   Venüs,   Manisa,   son sürümü,   Tokat,   Samsung,   9.03,   Amasya,   Yozgat,   Bayburt,   8.3,   Alpha,   Kahraman maraş,   yazılımı,   Kocaeli,   Tunceli,   Nokia,   Bartın,   jailbreak,   Z10,   Niğde,   Konya,   flex,   dinlenir,   cep telefon,   uzaktan,   telefonu,   5,   Bolu,   güvenli,   gold edition,   Ankara,   casusluk,   cihazları,  Bitlis,   General Mobile,   ajan,   no mini,   Muş,   bold,   V8,   Çankırı,   İstanbul,   sms,   9,   eşimin,   ücretsiz,   lite,   V6,   S,   Q10,   Bingöl,   sinyal,   indir,   9.1,   3,   Aksaray,   alet,   Aydın,   V10 via,   Apple,   Çorum,   Windows mobile,   8.1.3,   azerbaycan,   Huawei,   note,   istiyorum,   Kayseri,   Kastamonu,   imei,   İzmir,   Trabzon,   Van,   çağrı takip,   10,   Tekirdağ,   spy phone,   Kars,   Kırklareli,   Diyarbakır,   LG,   Isparta İçel Kırşehir,   programları,   G4,   V7,   ne,   Elazığ,   Karaman,   ikinci el,   V9,   HTC,   izleme,   not,   garantili,   Black Berry,   4,   yazılımları,   sistemi,   Bursa,   android,   9.4,   Kırıkkale,  uydudan,   Zonguldak,   Plus,   pro,   C,   başkasının,   dınleme,   7,   Google play,   casusu,   C,   Yalova,   sevgilimin,  ,   dinle,   Lenovo,   Karabük,   8.2,   xperia Z2,   kayıt,   Kilis,   Antalya,   edge,   ne kadar,   Malatya,   gizli,   Edirne,   Iğdır,   t50,   tlf,   Muğla,   curve,   duos,   Burdur,   Nevşehir,   Turkcell casus telefon dinleme programı,   Afyon,   Şanlıurfa,   cihazı,   galaxy,   Balıkesir,   Adıyaman,   active,   ses,   yükleme,   Düzce,   Rize,   Erzurum,   Gümüşhane Hakkari Hatay ice,   9.1.3,   one,   lumia,   Kütahya,   M9,   Sony,   t70,   nasıl,   8.4,