Telefon Dinleme Cihazı

Telefon Dinleme Cihazı

 

               Akıllı telefonlar artık herkesin kullanımında bir araç haline gelmektedir. İnternet kullanıcısı olan tüm cihazlar aynı zamanda bir dinleme cihazı görevi üstlenmektedir.

 

            Özellikle ebeveynlerin çocuklarını kötü durumlardan korumak için telefonları aracılığıyla izleme istekleri yeni programların bu konuda kullanımını arttırmaktadır. İnternet sağlayıcısı bulunan telefonlara yüklenen bir yazılımla telefon dinleme cihazı elde edilmektedir.

 

            Dinleme ve takip cihazı olarak isimlendirilen bu programlar akıllı telefonların aynı zamanda dinleme ve takip cihazına dönüştürülmesi demektir. Özellikle sahada çalışan personelin takibi için işverenlerin tercih ettiği bir uygulama özelliğine sahiptir. Bu cihaz personelin nerede olduğu bilgisini paylaşan bir yazılımla takip edilebilmektedir. Personelin bulunduğu yerin doğru tespiti, harita üzerinden ürün takibi yapabilme gibi işlevsel özellikleri bulunmaktadır. Ebeveynlerin de çocuklarının nerede olduğu konusundaki endişelerini gidermektedir. Kayıp ya da çalıntı gibi vakalarda da cihazın yeri tespit edilebilir ya da içindeki veriler kilitlenerek kötü kullanım engellenebilmektedir. telefon takip programı telefon dinleme programı

 

            Anne ve babaların reşit olmayan, 18 yaş altındaki çocuklarını korumak için başvurdukları bir yazılımdır. Böylece telefon rehberine erişim, mesajlaşmaları takip, internet sitelerine erişim gibi kontrol edilmesi istenen uygulamalara kolaylıkla erişim sağlanmaktadır. Bu uygulama ile site erişimi engellenebilir, telefon görüşmelerinde kısıtlama, dinleme ve müdahale etme gibi olanaklar sağlanabilmektedir.

 

            Telefon dinleme cihazı birçok kişi ve kurumlar tarafından da kötü kullanıma elverişlidir. Bu nedenle yetişkin bireylerin telefonuna yüklenecek yazılımlar için kullanıcıdan izin alınmalıdır.

 

www.E-Casus.Net

  Samsung,   tlf,   garantili,   edge,   güvenli,   ne,   8.3,   böcek,   Gümüşhane Hakkari Hatay ice,   ücretsiz,   dinle,   Karaman,   Muş,   Isparta İçel Kırşehir,   V7,   Turkcell casus telefon dinleme programı,  01,   pro,   passport,   Rize,   G4,   9.4,   dinlenir,   Lenovo,   ascend,   casusluk,   Z10,   Alpha,   cihazı,   SM-G,   A,   Manisa,   okuma,   takip,   rehber,   yükleme,   casusu,   Google play,   Adana,   M8,   2. El,   Sony,   Asus,   Çorum,   yöntemleri,   10,   Malatya,   Tunceli,   bedava,   Ardahan,   Apple,   V5,   9.1.3,   not,   flex,   9.03,   Karabük,   note,   Artvin,   5,   istiyorum,   nasıl,   V9,   t70,   Kırklareli,   Burdur,   bold,   nasıl,   Eskişehir 9.02,   sms,   9.3,   izleme,   uzaktan,   Elazığ,   Yalova,   Niğde,  uydudan,   Edirne,   telefonu,   programları,   8.4,   android,   Kahraman maraş,   V6,   Bolu,   sanal casus,   ikinci el,   Ağrı,   azerbaycan,   Venüs,   Amerika,   ajan,   en iyi,   V10 via,   app,   9.2,   yapılır,   sevgilimin,   jailbreak,   Casper,   lite,   t80,   Sivas,   free,   alet,   G3,   zenfone,   4,   Trabzon,   Erzincan,   Tekirdağ,   Van,   Diyarbakır,   Kastamonu,   İstanbul,   Plus,   active,   3,   Uşak,   curve,   Afyon,   eşimin,   Osmaniye,  Bitlis,   Iğdır,   Kütahya,   Şanlıurfa,   imei,   Bursa,   Çanakkale,   Aksaray,   indir,   xperia Z2,   Kayseri,   Yozgat,   Muğla,   Huawei,   tel,   Çankırı,   discovery,   t60,   spy software,   ses,   6,   S,   Adıyaman,   8.1.3,   LG,   C,   galaxy,   7,   General Mobile,   Tokat,   Batman,   Nevşehir,   Erzurum,   yazılımı,   başkasının,   9,   sistemi,   Bayburt,   görüntüleme,   Zonguldak,   Bilecik,   Kocaeli,   Şırnak,   cihazları,   V8,   ios,   silme,   Bingöl,   desire,   Antalya,   no mini,   dınleme,   Denizli,   Kars,   duos,   Gaziantep Giresun casuz,   Kırıkkale,   yazılımları,   HTC,   cep telefon,   Nokia,   Kilis,   Konya,   Windows mobile,   lumia,   takibi,  ,   Z3,   Vestel,   one,   Düzce,   ne kadar,   Amasya,   spy phone,   İzmir,   Balıkesir,   gold edition,   M9,   Ankara,   Ordu,   gizli,   iphone,   Black Berry,   8.2,   Q10,   son sürümü,   9.1,   Bartın,   Aydın,   C,   kayıt,   t50,   çağrı takip,