Telefon Dinleme Programı

Telefon Dinleme Programı

 

            Telefon dinlemek günümüzde oldukça kolay bir hale gelmiştir. Bu sayede birçok kişi istediği kişinin telefonunu dinleyebilmektedir. Bu telefon dinleme genellikle eşler arasında kullanılsa da daha farklı birçok kişi kullanmaktadır. Telefon dinleyebilmek için bilmeniz gerek birkaç önemli bilgi bulunmaktadır. Bunların en başında gelen bilgi ise, dinlemek istediğiniz telefonu elinize alıp o telefona casus bir yazılım kurmanız gerekmektedir. Bu yazılım oldukça kısa bir süre içerisinde kurulur. Ardından bu yazılımı kendi telefonunuzla yönetebilme şansını bulacaksınız.

 

            Tüm bu işlemleri yapabilmek sadece internet üzerinden mümkün olmaktadır. Bu nedenle telefonun internete bağlı olduğundan emin olmalısınız. Bu yazılım size istediğiniz bütün bilgileri verecektir. Telefon dinleme programı sayesinde hem telefon dinleyebilecek, hem bu konuşmaları ses kayı olarak alabilecek, hem de telefonun hafızasında bulunan her şeyi görüntüleyebileceksiniz.

 

            Aynı zamanda takip ettiğiniz telefonun yerini de haritada göstermektedir. Bu şekilde yer tespiti yapmanız da kolaylaşacaktır. Bunların yanında kısa mesajların bilgisine de hakim olmanızı sağlayan bu program birçok internet üzerinden yapılan konuşmaları da göstermektedir. Oldukça kullanışlı olan bu program sayesinde takip ettiğiniz telefonun kamerasını açıp fotoğraflar çekebilirsiniz. Ön ve arka kamera olmak üzere geniş bir çevrenin görüntü imkanını size sunmaktadır. İşletim sistemi Android ve IOS olan bütün cihazlarda çalışmaktadır. Sadece telefonlar için kullanılan bu programın farklı bir versiyonu da bilgisayarlar için kullanılmaktadır.

 

http://www.e-casus.com/telefon-dinleme-programi.html

  tlf, C, M9, Z3, Uşak, istiyorum, 3, Osmaniye, ses, pro, cihaz, Ağrı, garantili, Turkcell casus telefon dinleme programı, sinyal, telefon, Antalya, V8, aktif, çağrı takip, Şanlıurfa, t70 , 2., bedava, Kırıkkale, 6, G4, indir, Bursa, cesur, 9.1, son sürümü, HTC, Amasya, lite, ne, ajan, Amerika, Casper, 7, Erzincan, dinlenir, Black Berry, Kahraman maraş , Karaman, alet, free, yazılımları, Rize, Trabzon, en iyi, Tunceli, eğri, Tekirdağ, casusu, sistemi, İstanbul, izleme, Artvin, V9, M8, Edirne, LG, Yalova, G3, t80, Asus, 9.4, kayıt, sevgilimin, V10 üzerinden, Vestel, 9.1.3, cep telefon, Tokat, SM-G, duos, Van, Manisa, ikinci el, Düzce, takip, böcek, 8.3, yükleme, Afyon,bir, nasıl, flex, ios, Burdur, mini, Yozgat, Gaziantep Giresun casuz, takibi, arzu, Karabük, 9, Aksaray, 9.03, 8.4, Google oyun, Balıkesir, galaksi, Adana, A, görüntüleme, 8.1.3, Alfa, Kırklareli, güvenli, Nevşehir, pasaport, tel, başkasının, Ordu, casusluk, 8.2, Çorum, android, Adıyaman, Erzurum, imei, Diyarbakır, Kütahya, Bingöl, 9.2, Bolu, Samsung, Niğde, silme, Zonguldak, Xperia Z2, kenar, okuma, Iğdır, altın baskı, Venüs, Ankara, Bartın, 5, Gümüşhane Hakkari Hatay buz, yapılır, dınleme, Aydın, Konya, 01, yazılımı, Z10, iphone, Sivas, Kayseri, Lenovo, ne kadar, programları, Ardahan, General Mobile, Muş, S, C, casus telefon, gizli, V7, Eskişehir 9.02, t60, Malatya, Kilis, 10,Muğla, V6, Bilecik, Çanakkale, sanal casus, Denizli, Şırnak, Huawei, Nokia, rehber, nasıl, V5, 9.3, yöntemleri, 4, Bayburt, Kars, t50, sms, not, jailbreak, Windows Mobile, İzmir, Artı, eşimin, ücretsiz, Bitlis, Elazığ, lumia, kayak, Isparta İçel Kırşehir, casus yazılım, Kastamonu, uydudan, zenfone, Sony, keşif, Kocaeli, Çankırı, Q10, Batman, Elma, yükseliş, uzaktan,keşif, Kocaeli, Çankırı, Q10, Batman, Elma, yükseliş, uzaktan,keşif, Kocaeli, Çankırı, Q10, Batman, Elma, yükseliş, uzaktan,