Telefon Dinleme

Telefon Dinleme

 

            Telefonlar sadece konuşmaya, haberleşmeye yaramıyor. Akıllı telefonlar çıktığından beri cebimizde bir çeşit mini bilgisayar taşıyor gibiyiz. Sosyal medya hesaplarından bir an oldun ayrılamıyoruz, yer bildirimi yapıyor, çektiğimiz resimleri anında paylaşıyoruz. Hepsi bu kadar değil elbette. Kendi telefonunuzu bir kenara bırakın, artık bir başkasının telefonu da dinlenebiliyor. Peki, bu nasıl oluyor, gerekli mi derseniz olur olmaz herkesin telefonu dinlensin demiyoruz tabi ki. Mesela ailenin verdiği bir kararla satın alınan Telefon dinleme programıyla çocukların takibini yapmak düşünülebilir. Çocuk da olsa tüm özgürlüğüne el koyulmasa da şüphe duyulacak ortamlarda, mesela evde bir çocuk bakıcısı varsa, çocuğunuzun şüpheli hareketleri varsa telefonuna söz konusu programı yükleyip nerede olursa olsun yaptığı konuşmaları, gittiği yerlerdeki ortam seslerini dinlemek ve bir fikir sahibi olmak mümkündür. Bu şekilde ailelerin içleri rahat edecek, gözleri arkada kalmayacaktır.

 

Her telefonu dinlemek mümkün mü?

 

            Casus da diyebileceğimiz Telefon dinleme programı sadece akıllı telefonlar, Ipadler, Android tabletlerle uyumlu olarak çalışmakta, ilgili telefonu izlemeye imkân vermektedir. Çok kısa bir zaman içinde basitçe yüklenebilmektedir. Casus yazılımı satın alan kişi onu kimin telefonuna yüklemişse o kişiyi dinleyecektir. Dinlemeyi, kişinin yerini belirlemeyi, takip etmeyi amaçlayan kişi bir işveren veya bir eş olabilir. Takibi yapılan kişi hiçbir şeyin farkında olmayacaktır. Ancak dinleme ve ses kayıtları, elde edilen verilerin kötü amaçla kullanılması etik sayılmayacaktır.

http://www.e-casus.com/telefon-dinleme.html 

aktif, Denizli, takibi, 8.4, Black Berry, 8.1.3, Afyon, Erzincan, A, pasaport, 9.4, Gaziantep Giresun casuz, yöntemleri, yapılır, Yozgat, Osmaniye, V10, ikinci el, Samsung, Kütahya, V8, Kırıkkale , 8.2, Edirne, sevgilimin, 9.2, ses, t70, Ardahan, xperia Z2, sanal casus, 3, mini, sms, Kars, Bilecik, eşimin, Burdur, 7, jailbreak, son sürümü, 9.03, General Mobile, M9, Bolu, cihaz, 6, Windows Mobile, Konya, Yalova, Google oyun, Bayburt, azerbaycan, Malatya, kenar, Düzce, C, Çorum, Turkcell casus telefon dinleme programı, t60, C, indir, casus yazılım, istiyorum, ios, bedava , takip, iphone, ajan, Çankırı, Kocaeli, M8, Tekirdağ, telefon, 8.3, Kayseri, Balıkesir, Aydın, Muğla, İstanbul,Kahraman maraş, android, rehber, G3, garantili, casusu, arzu, lumia, dinle, arama, görüntüleme, altın baskı, Diyarbakır, ne, uygulama, Bursa, Niğde, Tokat, Bitlis, silme, 9.3, Kilis, 2. El , en, flex, Elazığ, pro, Ankara, ne, V5, V9, 10, Bingöl, casus telefon, Lenovo, cep telefonları, Huawei, tlf, Çanakkale, 5, Rize, 9.1.3, değil, Nokia, Venüs, Şırnak, Zonguldak, uydudan, Kırklareli, t50, lite, Tunceli, Trabzon, Adana, Eskişehir 9.02, ücretsiz, V7, okuma, Muş, başkasının, keşif, Elma, Manisa, Van, Şanlıurfa, Gümüşhane Hakkari Hatay buz, Amasya, Artı, böcek, gizli, Nevşehir, dinlenir, tel, Q10, Uşak, Batman, Alfa, yüzme, Antalya, Asus, 4, Bartın, V6, bir, güvenli,SM-G, alet, Karabük, cesur, galaksi, G4, Z10, yazılımı, Casper, Kastamonu, Sivas, kayıt, yükseliş, Amerika, Ağrı, zenfone, nasıl, Isparta İçel Kırşehir, Aksaray, cep telefonu, Artvin, LG, izleme , HTC, Karaman, nasıl, ücretsiz, imei, 01, S, Sony, 9, eğri, Z3, Ordu, Erzurum, sistem, not, t80, Adıyaman, Vestel, yazılımları, casusluk, yükleme, İzmir, mikrofon, Iğdır, dınleme,duos, Vestel, yazılımları, casusluk, yükleme, İzmir, uzaktan, Iğdır, dınleme,duos, Vestel, yazılımları, casusluk, yükleme, İzmir, uzaktan, Iğdır, dınleme,