Telefon İzleme Programı

Telefon İzleme Programı

 

               Günümüzde insanların birbirini izleme, birbirinden haberdar olma gibi ihtiyaçlar artık internet aracılığıyla çok daha kolay olmaktadır.

 

            Özellikle anne ve babaların çocuklarını zararlı ve kötü olaylardan koruma isteği üzerine geliştirilen bu uygulamalar oldukça kullanışlıdır. Basit bir kurulum ile her telefona ve bilgisayara uzaktan bağlantı kurulması mümkündür. İnternetten kolaylıkla uygun fiyata satın alınabilen bu uygulamalar bir yazılım şeklindedir. Kimi uygulamalar da söz konusu telefona sms yoluyla da göndermek mümkündür. Karşı tarafın göremeyeceği şekilde yazılımı mevcuttur. Kimi uygulamalar hedef telefona yüklenecek bir link ile takibi başlatabilmektedir.

 

            Telefon izleme programı ile takip edilmek istenen aktiviteler mail yoluyla alıcıya gönderilmektedir. Telefon görüşmeleri, kimlerle ne kadar süre ile görüştüğü bilgisinin yanı sıra müşterinin isteğine göre sesli olarak da yazılı olarak da aktarılabilir. Sms gibi mesajlar, telefon rehberi, internet kullanımı gibi bilgiler rahatlıkla izlenebilmektedir.

 

            İnternet üzerinden hangi sitelere ne kadar süre ile giriş yapıldığı bilgisi de verilmektedir. Ayrıca sosyal medya kullanımı hakkında da detaylı bilgilere ulaşmak mümkündür. Telefon rehberi, internet kullanımı gibi izlenmek istenen etkinlikler artık kolaylıkla takip edilmektedir.

 

            Kişisel kullanımda olan telefonun kayıp veya çalıntı gibi durumlarda yerinin tespiti, uzaktan kontrol ile bilgilerin kilitlenmesi de sağlanmaktadır. Çalıntı gibi durumlarda telefon rehberi ve telefonda bulunan tüm bilgilerin kullanımını engellemek de mümkündür. Bu yazılım programıyla birlikte konumu tespit etme gibi özellikler de içermektedir.

 

  5,   not,   Kilis,   9.1,   C,   sanal casus,   son sürümü,   indir,   Gaziantep Giresun casuz,   Ankara,   t70,   yapılır,   t60,   Sivas,   Tunceli,   Burdur,   tlf,   Kars,   Uşak,   yükleme,   Ordu,   casusu,   General Mobile,   Bursa,   Lenovo,   sinyal,   Tekirdağ,   Adıyaman,   böcek,   gold edition,   dinle,   Artvin,   takibi,   android,   ne,   Amerika,   V6,   Aksaray,   nasıl,   dınleme,   Sony,   Edirne,   zenfone,   Venüs,   V9,   Çankırı,   4,   okuma,   curve,   Erzurum,   istiyorum,   discovery,   cihazları,   2. El,   9.3,   Z10,   çağrı takip,   Bolu,   lite,   Yalova,   SM-G,   Kırıkkale,  uydudan,   rehber,   9.03,   Eskişehir 9.02,   Karabük,   Google play,   Şırnak,   Denizli,   ascend,   telefonu,   xperia Z2,   görüntüleme,   desire,   Van,   Karaman,   azerbaycan,   A,   Bilecik,   en iyi,   duos,   9.4,   8.2,   Balıkesir,   6,   Şanlıurfa,   V5,   Manisa,   Adana,   nasıl,   Batman,   yöntemleri,   Bartın,   galaxy,   ücretsiz,   başkasının,   dinlenir,   LG,   Isparta İçel Kırşehir,   Yozgat,   yazılımı,   10,   7,   garantili,   V10 via,   Turkcell casus telefon dinleme programı,   Kayseri,   bold,   İzmir,   Kütahya,   edge,   t80,   G4,   Muğla,   casusluk,   8.1.3,   jailbreak,   one,   Kırklareli,   uzaktan,   t50,   sms,   Çorum,   alet,   Ardahan,   Düzce,   no mini,   ajan,   9.2,   sistemi,   yazılımları,   Muş,   note,   tel,   iphone,   bedava,   Antalya,   ikinci el,   spy software,   Nevşehir,   Bingöl,   flex,   V8,   Alpha,   Samsung,   S,   Rize,   C,   Elazığ,   HTC,   G3,   gizli,   eşimin,   Zonguldak,   ne kadar,   Bayburt,   Apple,   active,   Kahraman maraş,   Trabzon,   8.3,   İstanbul,   Malatya,   Osmaniye,   Diyarbakır,   Kastamonu,   sevgilimin,   Asus,   Konya,   passport,   M9,   Niğde,   Black Berry,   ios,  Bitlis,   Amasya,   V7,   silme,   Vestel,   Tokat,   Kocaeli,   cep telefon,   Erzincan,   Z3,   pro,   güvenli,   cihazı,   9,   8.4,   kayıt,   Nokia,  01,   takip,   Windows mobile,   Q10,   Ağrı,   lumia,   Afyon,   free,   Aydın,   Plus,   Çanakkale,   ses,   izleme,   Huawei,  ,   Iğdır,   spy phone,   Casper,   Gümüşhane Hakkari Hatay ice,   app,   9.1.3,   M8,   3,   programları,